Badem Fidanı Anaçları

Badem Fidanı Sipariş Ver Bahçeniz veya tarlanıza bir fidan dikmeye karar verdiyseniz badem fidanı harika bir seçenek olacaktır. Kısa zamanda ürün alabileceğiniz bir fidan türü olan badem fidanlarının pek çok farklı türü bulunmaktadır. Bu web sitesinde badem fidanlarının tüm türlerini bulmak ve kolayca satın almak mümkündür. Aklınızdan badem fidanı sipariş ver diye geçirdiğiniz an mutlaka web sitesine bakıp tarlanız ya da bahçeniz için en uygun badem fidanını sipariş vermelisiniz.

Badem Fidanı Anaçları

Satışta Olan Badem Fidanı Türleri Nelerdir?

Fidan satışı yapan bu web sitesinde satın alabileceğiniz 7 farklı badem türü bulunmaktadır. Web sitesinde satışta olan badem fidan türleri şunlardır: Carraro Çağla Badem Fidanı, Ferraduel Badem Fidanı, Ferragnes Badem Fidanı, Laurenne Badem Fidanı, Marta Badem Fidanı, Nonpareil Badem Fidanı, Texas Badem Fidanı. Tüm bu badem fidanları tüplü şekilde satışa sunulmaktadır. Ayrıca tüm badem fidanı türlerinde fidanın tercih edilebilecek 2 boyu bulunmaktadır. Dilerseniz fidanınızı klasik anaca aşılı 100 cm ve üzeri tüplü şekilde ya da klasik anaca aşılı 50 cm ve üzeri tüplü şekilde satın alabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Şubat 27, 2020
Ağustos 7, 2019
Nisan 22, 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Badem Fidanı Anaçları Badem Fidanı Anaçları için yorumda bulun

    Badem Fidanı Anaçları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Badem Fidanı Anaçları için ilk yorumu yapabilirsin.